• A-tým

• 30.09.2015

Daniel Tetour je v nominaci pro utkání s Černou Horou

Trenér reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička zveřejnil nominaci pro blížící se kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy 2017 s Černou Horou. Mezi dvaceti hráči figuruje i Daniel Tetour. Zbývající tři volná místa zaplní Lavička až po víkendu.

Proti Černé Hoře nečeká lvíčata nic snadného. "Bude to klasický balkánský způsob hry, mají šikovné hráče, kteří když dostanou prostor, tak jsou velmi nebezpeční," řekl Lavička na adresu Černé Hory, která zatím v kvalifikaci odehrála tři zápasy a získala tři body.

Zápas se bude hrát 13. října od 18 hodin v Uherském Hradišti. Do konce roku poté čekají Lavičkův výběr ještě dva kvalifikační zápasy. V listopadu nastoupí doma proti dosud suverénní Belgii a poté se představí v Moldavsku.

Celou nominaci pro utkání s Černou Horou si můžete prohlédnout ZDE.