PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Daniel Tetour prodloužil smlouvu s FK Dukla Praha

11. 9. 2015 | Redakce

Daniel Tetour prodloužil smlouvu s FK Dukla Praha

Fotbalový klub Dukla Praha oznámil prodloužení smlouvy svého hráče Daniela Tetoura. Jednadvacetiletý středopolař podepsal tříletou smlouvu do 30. června 2018.

Daniel Tetour začínal s fotbalem v Čechii Smíchov, odtud přešel v 8 letech do Sparty. Zde prošel žákovskými kategoriemi až do mladšího dorostu. Odtud poté přešel do Dukly.

Mladší bratr třetího brankáře Davida Tetoura debutoval v SYNOT lize v utkání právě se Spartou v březnu 2015. Od té doby naskočil do dalších 11 utkání a v prvním kole letošního ročníku vsítil svou první a zatím jedinou ligovou branku.

V loňské sezóně se poprvé dostal do nominace U20 a letos byl nominován do reprezentačního výběru jednadvacítky. V kvalifikačním utkání proti Maltě odehrál 20 minut.

Dnes v 17:00
FK Dukla Praha