• A-tým

• 10.05.2012

Hanousek bude s reprezentací U21 bojovat o ME. Pázler mezi náhradníky

P R A H A - Záložník Dukly Marek Hanousek opět dostal pozvánku do národního týmu U21. S výběrem trenéra Jakuba Dovalila odehraje kvalifikační dvojutkání proti Černé Hoře a Andoře.

V nominaci je možné najít ještě dvě duklácká jména. Mezi náhradníky je útočník Jan Pázler, asistentem trenéra Dovalila je Jan Suchopárek, asistent kouče Dukly Luboše Kozla.

Oba zápasy jsou součástí kvalifikace o evropský šampionát. Utkání s Černou Horou se odehraje 1. června v Jablonci, zápas s Andorou proběhne 5. června na půdě českého soupeře. „Bylo by skvělé získat šest bodů, ale víme, že Černá Hora je velice ambiciózní a svým způsobem nevyzpytatelný tým. Ostatně o tom se mohli přesvědčit i hráči reprezentačního A-týmu, kteří se s Černohorci utkali v baráži o EURO 2012,“ tvrdí trenér Jakub Dovalil.