PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík
    FANSHOP

Přidejte se k týmu starších žáků U14 Dukly Praha

8. 9. 2015 | Redakce

Přidejte se k týmu starších žáků U14 Dukly Praha

Hráči ročníku 2002, kteří v předcházejících letech například pomáhali dětským domovům, nyní na svou charitativní činnost navazují účastí na běhu "Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem." Podpoří tak čtyři projekty, které si sami vybrali.

"Na pátečním tréninku jsme si o naší akci povídali a přečetli jsme si příběhy, pro které bychom chtěli běžet. Kluci měli vybrat jeden z nich, ale po přečtení se shodli, že všechny jsou silné a že chtějí podpořit všechny čtyři. Rozdělili se do čtyř skupin a každý z projektů tak má své běžce," řekla nám vedoucí týmu Lenka Klečková.

A tak v rámci středečního tréninku svým během přispějí  dětem z kojeneckých ústavů, ohroženým těhotným maminkám v nouzi, mladým lidem z dětských domovů, kteří chtějí studovat či týraným dětem, které hledají cestu z pekla.

Starší žáci tak zvou k účasti i další hráče našeho klubu všech věkových kategorií, trenéry, rodiče, sourozence, fanoušky - PŘIDEJTE SE K NÁM!

Akce trvá do 12. září 2015 v Letenských sadech blízko Metronomu, startovat můžete kdykoliv během dne či noci až do jejího ukončení v sobotu v 16 hodin. Trať je dlouhá 1 320 m a po zaregistrování a zakoupení čipu (100 Kč) jí můžete probíhat kterýkoliv další den či několikrát denně. Na stránkách projektu (www.teribear.cz) pak můžete sledovat, kolik už lidé naběhali a kolik peněz se pro projekty do této chvíle získalo.  

Kdo jiný než sportovci by během měli pomoci pohnout  Prahou a přispět k prolomení bludného kruhu trápení. Vždyť některé děti i dospělí lidé prožívají víc bolesti než mohou unést. S naší pomocí může být lépe.
 

Fotogalerie


Partneři klubu