• Články mládež

• 27.08.2015

Mládež FK Dukla Praha testovala kopačky od Adidasu

V návaznosti na dlouholetou spolupráci společnosti Adidas s naším fotbalovým klubem proběhla v úterý testovací akce nové série kopaček, která byla určena pro naše mládežnické týmy.

Dopoledne se na Strahově této akce účastnily kategorie mladšího dorostu a odpoledne na Ruzyni všechny žákovské kategorie.

Všem zúčastněným hráčům našeho klubu byly nové modely X, ACE a Messi detailně představeny a kluci poté absolvovali v kopačkách podle svého výběru celou tréninkovou jednotku.

"Velmi rádi jsme Adidasu vyšli vstříc a zorganizovali tento testovací den pro naši mládež. Věříme, že si hráči všech kategorií tuto vyjímečnou možnost užili a těšíme se na další podobné akce," uvedl marketingový manažer Petr Studénka.