Teď začne
vojna!

Proti týmům FK Pardubice mladší dorostenci nebodovali

25. 8. 2015 | Redakce

Proti týmům FK Pardubice mladší dorostenci nebodovali

Mladší dorostence Dukly hostily o víkendu FK Pardubice. Starší U17 prohrála 5:1. Mladší U16 2:1. V příštím 4. kole České ligy mladšího dorostu přivítají obě kategorie týmy Českých Budějovic.

3.kolo České ligy dorostu U17 23.8.2015, 10:00, UMT Ohrazenice 

FK Pardubice - FK Dukla Praha 5:1 (3:1)

Branky: 38. Mentberger (Lauko).
FK Dukla Praha: Nosek – Bíba (53. Hamborský), Šmalcl, Mašek (60. Bell), Lauko – Kysela, Mentberger, Macháček (60. Mruvčinský) – Bažo (41. Šolaja), Janko (60. Kubů), Kott.

Trenér Tomáš Kulvajt: "Domácí nás předčili v důrazu a přesnosti před oběma brankami. My v prvním poločase, kromě brankové akce v jeho závěru, nebyli schopni využít šance, které jsme si vytvořili proti riskantně hrající domácí obraně. Pardubičtí byli maximálně produktivní. Zlomová byla úvodní pětiminutovka druhého poločasu, do kterého jsme šli s odhodláním zápas otočit. Hned v první minutě jsme snadno překonali obranu domácích, Kott však šanci neproměnil a z protiútoku jsme inkasovali počtvrté. Po rozehrání další dvě velké šance zahodili Janko a Lauko. Přes kombinační převahu jsme z rychlých brejků ještě dvakrát inkasovali a dostali tak lekci z produktivity. 

Poslední zápasy mají stejného jmenovatele. Kombinačně převahová hra, ze které si vytváříme poměrně velké množství šancí, které se nám však nedaří s přesností zakončovat. Tentokrát jsme však propadli i v defenzívě z čehož vyplynul dnešní výsledek. Věřím, že s větším klidem v koncovce začneme šance proměňovat a v zápasech vítězit."

3.kolo České ligy dorostu U16 23.8.2015, 12:15, UMT Ohrazenice 

FK Pardubice - FK Dukla Praha 2:1 (1:0)

FK Dukla Praha: Kundrát - Rattay, Novák, Pelc, Ferreira - Švarc (30. Soukup), Ullman (50. Drozd), Trávníček (40. Hamborský) - Kadlec (30. Čermák), Rogers (50. Houha), Vácha.
 

Fotogalerie


Partneři klubu