PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Starší žáci: Dohrávka 1. kola proti Trutnovu skončila dvojitým vítězstvím

20. 8. 2015 | Redakce

Starší žáci: Dohrávka 1. kola proti Trutnovu skončila dvojitým vítězstvím

Ve středu 19. srpna nastoupily oba týmy starších žáků k utkáním prvního kola proti MFK Trutnov. Žáci U15 zvítězili 8:1, žáci U14 6:0. V sobotu čeká oba týmy Liberec. Hrát se bude od 10:15 a 12:15 hod. na hřišti Ruzyně.

1.kolo České ligy žáků U15 (skupina B), 19.8.2015, 15:00, UMT Juliska 

FK Dukla Praha - MFK Trutnov 8:1 (2:0)

Branky: 1. Neruda (Kozel), 34. Mentberger (Petrouš), 40. Mentberger (Dostál), 43. Dostál, 55. Matoušek (PK), 59. Březina (Jarovský, Hodek), 62. Jarovský (Dostál), 68. Podzimek (Dostál, Novák).
FK Dukla Praha: Šerák - Petrouš (35. Matoušek), Bican, Březina, Verbík - Havlíček (35. Dostál), Mentberger (45. Urban), Kozel D. (35. Podzimek) - Janků (45. Novák), Neruda (45. Jarovský), Hodek.

Erik Čala: "Do zápasu jsme vstoupili výborně, kdy již po minutě Kozlík krásnou finálkou našel Xaviho a ten nedal brankáři hostí šanci. Celou první polovinu jsme měli převahu, ale hodně často naše přihrávky nebyly přesné a utažené a proto jsme několik situací nedotáhli do zakončení. Před přestávkou se povedl krásný gól do šibenice Matoušovi. Do druhé poloviny jsme prostřídali a kluci hned vnesli potřebnou energii a kvalitu do hry a postupně skóre narůstalo v náš prospěch. Některé akce na jeden dotek byly opravdu povedené a jsem rád že hodně jich skončilo i gólem. Ovšem bez chyb se to neobešlo. Při standardních situacích soupeře se několikrát opakovala situace, kde hráči soupeře nebyli prokrytí v našem vápně. Z jedné takové situace nám hosté vstřelili i gól, kdy po míči do vápna nikým neobsazený hráč pohodlně skóroval. Můžeme být jen rádi, že se jim to povedlo pouze jednou."

1.kolo České ligy žáků U14 (skupina B), 19.8.2015, 17:00, UMT Juliska 

FK Dukla Praha - MFK Trutnov 6:0 (2:0)

Branky: 2x Kozojed, 2x Šebrle, Štefan, Novotný A.
FK Dukla Praha: Bičiště, Kleček (35. Pospíšil), Mejdr, Noll, Ježek (35. Pařízek), Ladislav (35. Veleba), Ciolek (35. Kočí), Mlejnek (35. Novotný A.), Peřina, Kozojed (35. Štefan), Šebrle.

Pavel Sedláček: "V našem druhém mistrovském utkání jsme přivítali tým Trutnova. Kvůli nepřízni počasí se hrálo na umělce na Julisce. Po většinu hry jsme byli v útočné fázi a dobývali obranný val hostů. Kluci předvedli několik parádních akcí a zejména ve druhé půli si vypracovali spoustu zajímavých akcí, z nichž jsme dokázali šest proměnit. Za dnešní výkon je třeba naše kluky pochválit, přesto pro nás zůstává tématem do tréninku organizace hry v obranné i útočné fázi hry a rychlejší přepínání v přechodových fázích. Za bojovný a sympatický výkon si zaslouží pochvalu i trutnovští. Děkujeme všem fanouškům z řad rodičů za skvělé povzbuzování a podporu a těšíme se na další utkání, které hrajeme na Ruzyni v sobotu s Libercem."
 

Fotogalerie


Partneři klubu