PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Dukla ve středu nastoupí proti Teplicím v Modré u Děčína.

30. 6. 2015 | Redakce

Dukla ve středu nastoupí proti Teplicím v Modré u Děčína.

Ke svému poslednímu utkání v Čechách nastoupí Dukla už zítra na hřišti v Modré u Děčína. Utkání proti týmu FK Teplice odehraje ve středu 1. července od 11 hodin.

Teplice mají za sebou dvě přátelská utkání. Jedno v rámci projektu Kopeme za fotbal, Sokolu Radčice nasázely 17 branek. A druhé proti druholigovému celku FK Varnsdorf, kterému podlehly 2:3.

Do přípravy s Teplicemi nově nastoupili Otto Urma, Marek Krátký a Elvis Bratanovič, kteří se vrátili z hostování. Na přestup z Varnsdorfu přišel teplický odchovanec Radim Breite a do přípravy se zapojil také francouzský obránce Mahamadou Drame z francouzského celku AS Beziers.

Již včera odjel severočeský klub na soustředění do Modré u Děčína, kde ho čeká středeční utkání s Duklou.

Podívejte se na sestřihy posledních dvou přípravných utkání Dukly v rámci projektu Česko-slovenské fotbalové srdce 2015.

Dnes v 10:15
FK Dukla Praha