• Klub

• 03.06.2015

Předprodej permanentek na sezonu 2015/2016

FK Dukla Praha zahajuje předprodej permanentních vstupenek na sezonu 2015/2016. Novinkou je nabídka prémiových míst v nejvyšším patře tribuny, nové balíčky benefitů a zavedení objednávky permanentek pomocí online formuláře.

"Rádi bychom poděkovali všem fanouškům za podporu v sezóně 2014/2015 a informovali o nabídce permanentek k dalšímu fotbalovému ročníku. Oproti minulé sezoně rozšiřujeme jejich nabídku o prémiová místa v nejvyšším patře tribuny. V neposlední řadě jsme připravili nové balíčky benefitů ke každé permanentce a pevně věříme, že si každý z Vás nalezne tu svou.  Pro Vaše maximální pohodlí při objednávce jsme zřídili online registrační formulář, s jehož pomocí si můžete své permanentky rezervovat," uvedl Obchodně - Marketingový ředitel Petr Studénka.

Informace k prodeji:

• Permanetky můžete rezervovat prostřednictvím elektronického formuláře již nyní (PŘEJÍT NA FORMULÁŘ)
  • Permanetky si budete moci vyzvednout od 1. července v Dukla klubu (Podbabská 5, Praha 6 - Podbaba)
  • Permanentky si také můžete nechat zaslat dobírkou nebo vyzvednout před prvním ligovým zápasem na Julisce

Platinová permanentka 10 000,- Kč

• vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
  • prémiové místo v horním patře
  • občerstvení v průběhu celého utkání
  • parkovací místo
  • sleva 30 % do fanshopu
  • klubový balíček - podepsaný dres A týmu, klubová šála, minidres do auta, podepsaný plakát A týmu, sada podepsaných hráčských karet
  • vstup na domácí zápasy HC Dukla Praha