FANSHOP

Béčko žen úspěšně vyzkoušelo nové hráčky

26. 5. 2015 | Ondřej Havlas

Béčko žen úspěšně vyzkoušelo nové hráčky

Přestávku mezi jarními mistrovskými zápasy jsme využili k odehrání přátelského zápasu v nedalekém Libušíně.

Přátelský zápas, jehož smyslem bylo mimo jiné začlenit začínající hráčky do našeho týmu, byl plně v naší režii, o čemž svědčí to, že mladá Makalová v brance byla během prvního poločasu vystavena pouze dvěma střelám na branku, s nimiž si snadno poradila. Zato brankářka na druhé straně musela být neustále v pohotovosti, protože se na její branku valil jeden útok za druhým. Bohužel Pašková ani Krollová se nedokázaly gólově prosadit.

Druhý poločas už byl z naší strany lepší, neboť hráčky se trochu zklidnily a začaly přesněji střílet. Nejprve se dvakrát po spolupráci s Krollovou prosadila Pavlíková. Následně vsítila branku i Krollová, když se do předchozí kombinace zapojilo více hráček (Zlatohlávková, Cichrová a Pašková). Tento gól odměnili diváci s rodiči velkým potleskem. Krollová se pak prosadila ještě jednou. Slabší chvilku si poté vybrala také naše obrana, jelikož soupeřky jí prošly takřka bez atakování a střelu pod břevno nedokázala Makalová vykrýt. I tak výsledek jednoznačně vyzněl pro Duklu. Údaje o zápase:

SK Baník Libušín – FK Dukla Praha B 1:4 (0:0)

Branky: 49. a 60. Pavlíková, 65. a 67 Krollová
Rozhodčí: Koval
Diváci: 30

Sestava Dukla Praha B:
Makalová – Cichrová, Gluhovič V., Hřebíková, Kocková, Krollová, Macháčková, Moravcová, Němečková, Pašková, Pavelková, Pavlíková, Urbánková, Zlatohlávková (střídání hokejově)

Hodnocení trenéra Tomáše Kupky:
"Ač to byl pro řadu hráček první zápas za Béčko, resp. pro některé hráčky dokonce první zápas na velkém hřišti, musím říct, že se holkám jejich premiéra povedla, protože i přes zahazování šancí v prvním poločase, se holky snažily svědomitě plnit to, co jsme si před zápasem řekli. Stejně tak jsem spokojen s výkonem všech mladých hráček, přičemž velkou zásluhu na jejich dobrém výkonu měly dvě nejzkušenější hráčky na hřišti, Pavlíková s Němečkovou."
 

Fotogalerie


Partneři klubu