• Klub

• 20.03.2012

První šance vyhrát s Tipsportem je úspěšně za námi

P R A H A - Derby Dukly proti rivalovi z Edenu bylo okořeněno soutěží o věcné ceny s Tipsportem. Do zápolení o věcné ceny se fanoušci zapojili vyplněním kontaktního formuláře na letáku.

Ten získali ke každé vstupence. A obyvatelé Prahy 6 ho nalezli ve svých poštovních schránkách.

Řádně vyplněné letáky shromaždovali do speciálních boxů půvabné dívky z Tipsport Teamu Martina, Gábina , Katka a Lenka. Losování o věcné ceny proběhlo o přestávce a trojici šťastlivců vylosoval bývalý hráč, trenér a nynější sportovní ředitel Dukly Günter Bittengel.

První cenu permanentku na příští sezonu si odnesl David Hylas. Dres domácích získal Pavel Hejduk. Třetí cenu voucher na sázení u Tipsportu v hodnotě 500 Kč vyhrál Miloš Minařík.

Další šance vyhrát na Dukle s Tipsportem bude 1. dubna, kdy na Julisku dorazí FC Slovan Liberec.

Vrchol celé soutěže se uskuteční 9. 5. při derby se Spartou. V tento den bude možné vyhrát automobil Ford Fiesta.

Možnost si o něj zahrát v dovednostní soutěži dostane jeden fanoušek vylosovaný ze všech letáků, které budou odevzdány během domácích zápasů jarní části sezony 2011/2012. Tím se zvyšuje možnost vyhrát všem pravidelným návštěvníkům Dukly, kteří při každém zápase budou soutěžit a vhodí leták do osudí.

Proto neváhejte a choďte na jaře pravidelně na Duklu!