• U11

• 19.05.2015

Starší přípravka U11 poměřila síly s předním portugalským klubem FC Porto.

O víkendu se konalo ve Františkových Lázních a německém Rehau neoficiální fotbalové mistrovství pro ročník U11. Dukla odehrála utkání proti FC Porto, Waldeck Mnichov, Estrellas Fukushima a Fanroots Tokio.

"V pátek 15. května jsme měli možnost porovnat dovednosti se stejně starými chlapci z předního portugalského klubu FC Porto," popisuje trenér starší přípravky Jan Dobrovolný. Chlapci z pyrenejského poloostrova přicestovali na víkendové neoficiální mistrovství klubů v kategorii U11, které se konalo ve Františkových Lázních a nedalekém německém Rehau. Utkání se hrálo 2 x 15 minut. "Kluci se svým Portugalským vrstevníkům v mnohých dovednostech rovnali, nicméně v houževnatosti, dravosti a hlavně v sebevědomí nás čeká spousta práce," hodnotí trenér Dobrovolný a dodává: "Jsme velmi rádi za tuto příležitost a věříme, že nebyla poslední! Mnohokrát děkujeme za pomoc při organizaci, hlavně všem rodičům."

Mimo jiné tým Dukly ve Františkových Lázních odehrál utkání s Waldeckem Mnichov, Estrellas Fukushima a Fanroots Tokio.