• Napsali o nás

• 09.05.2015

Hráč kola David Bezdička: Inkasované góly? Větší váhu mají získané body

Fotbalisté pražské Dukly se rozjeli a už potřetí v řadě dokázali zvítězit. Naposledy to odneslo Znojmo, které nad Duklou vedlo už o dva góly, nakonec ale prohrálo 3:4. Pro Duklu to bylo třetí vítězství na hřišti soupeře v aktuální sezoně a hlavní tváří zápasu byl útočník David Bezdička, který je na jaře ve formě a i proti Jihomoravanům se dokázal střelecky prosadit. A to hned dvakrát.

Jak hodnotíte vítězné utkání ve Znojmě?
Zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Do 30. minuty jsme prohrávali 0:2, a to měl soupeř ještě mnoho šancí, které naštěstí neproměnil. Do poločasu se nám povedlo alespoň snížit a do druhého jsme vstoupili odhodlaněji. Postupem času se nám povedlo strhnout výsledek na naši stranu a ke konci utkání už jsme jen kontrolovali hru.

Po prvním poločasu jste prohrávali 1:2, s čím jste vstupovali do toho druhého?
V kabině jsme si řekli, že začneme hrát tak, jako ke konci prvního poločasu – zlepšíme hru dopředu a zachováme klid v koncové části.