• Juniorka

• 05.05.2015

Juniorka: Dukla předehrává ve Znojmě

Po dvou vítězných zápasech v řadě čeká Duklu další utkání, tentokrát se jedná o souboj sousedů v tabulce - naši mladíci míří do Znojma.

Znojmo je v tabulce Juniorské ligy o bod před Duklou - po 33 kolech mají na svém kontě 33 bodů za osm výher a devět remíz. Skóre moravského mužstva je 56:93. V posledním utkání se ale znojemskému mužstvu příliš nedařilo. Na hřišti Mladé Boleslavi prohráli mladíci Znojma vysoko 9:1.

Dukla se po dvou výhrách posunula na 15. místo tabulky soutěže, poslední zápas se svěřencům trenéra Hynka velmi povedl, po gólech Bezdičky, Beneše a Gajeckého, který vstřelil hattrick, zvítězili nad Táborskem 5:0.

Dukla má v následujícím zápase velkou šanci přeskočit znojemské mužstvo - utkání můžete sledovat v online reportáži zde.

Znojmo - Dukla Praha čtvrtek 17:00 (Stadion Horní park)

Poslední utkání Dukly: