• Napsali o nás

• 29.04.2015

Hráčem kola Juniorské ligy se stal Zdeněk Vávra

V 32. kole ukončila Dukla své dlouhé čekání na další tříbodový zisk na půdě soupeře a vyhrála na hřišti Teplic 2:0, které přitom především v prvním poločase svého pražského soupeře hodně zatlačily. Zde se také vyznamenal brankář a hráč tohoto kola, Zdeněk Vávra.

Jak byste zhodnotil vítězné utkání na půdě Teplic?
Bylo to těžké utkání, každopádně jsme všichni velmi rádi, že se nám na půdě Teplic podařilo uspět. Průběh zápasu nejprve nasvědčoval tomu, že nás bude čekat další porážka, ale v defenzivní činnosti jsme pracovali perfektně a vítězství je pro nás krásná odměna.

Teplicím jste vstřelili dvě branky, jak gólové akce vypadaly z vašeho pohledu?
První branka byla taková nečekaná. Gólu předcházel obrovský tlak domácích, který jsme ustáli a z první větší příležitosti jsme udeřili, což byl pro Teplice trochu šok. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a po krátké kombinaci jsme dokázali odskočit na dvoubrankový rozdíl, to bylo pro nás uklidňující.