PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Organizační informace k zápasu s Jabloncem

17. 4. 2015 | Redakce

Organizační informace k zápasu s Jabloncem

V rámci utkání s Baumitem Jablonec bude na stadionu Juliska probíhat několik doprovodných akcí, v článku si můžete přečíst upřesňující organizační informace.

  • Otevření stadionu: Pokud se chystáte pouze na fotbalové utkání, budou hlavní pokladny a brány stadionu otevřeny standardně od 16 hodin. Pokud máte namířeno i na rodinné sportovní odpoledne, dostanete se do areálu stadionu Juliska již od 13 hod východní bránou (u sochy Josefa Masopusta). Na sportovní odpoledne je vstup zdarma.
  • Autogramiáda: Cca od 16 hodin do 16:45 se uskuteční na hlavní tribuně (vedle fanshopu) autogramiáda Františka Štambachera, Věry Čáslavské, Néstora Albiacha, Michala Krmenčíka, Davida Svobody či Ladislava Prášila.
  • Červené triko: S červeným trikem kampaně budou mít návštěvníci vstup na utkání Dukla - Jablonec zdarma. Triko si budete moci zakoupit přímo na místě v rámci sportovního odpoledne a od 16 hod před hlavními pokladnami stadionu. Odkaz na e-shop s předměty na podporu hemofiliků zde.
  • Výzkum VŠE: Mimo sportovní odpoledne a autogramiádu bude před utkáním probíhat i výzkum studentů VŠE, který studenti zpracovávají pro náš klub. Prosíme vás o ochotu při zodpovídaní krátkého dotazníku.

Těšíme se na Vaší návštěvu sobotního utkání

 

Fotogalerie


Partneři klubu