• Juniorka

• 12.04.2015

Juniorka se letos poprvé představí na Julisce

Juniorka Dukly přivítá v pondělí od 14 hodin na Julisce mužstvo Jihlavy, které se nachází na páté příčce v tabulce juniorské soutěže.

Vysočina v posledním zápase porazila na domácím hřišti mužstvo Baniku Ostrava v poměru 2:1. Jihlavští hráči mají na svém kontě po 28 odehraných zápasech 52 bodů za 15 výher, 7 remíz a 6 proher. Skóre jihlavských je 72:52.

Dukla v posledním zápase nestačila na Zbrojovku Brno, bohužel na výsledek měly vliv dvě penalty, které proměnil Vávra. Svěřenci Jaroslava Hynka si odvezli z jižní Moravy porážku 1:3. Dukla je tak na 15. místě se 26 body.

Juniorky Dukly a Vysočiny v pondělí naváží na sobotní duel "A" mužstev. Podaří se mladíkům Dukly navázat na vítězství, které si odvezli jejich starší kolegové z jihlavského stadionu?