• Juniorka

• 02.04.2015

Juniorka hraje již v sobotu

Dukla odehraje zápas se Zbrojovkou Brno o dva dny dříve než je tradiční termín zápasů Juniorské ligy. Utkání v moravské metropoli začíná ve 13 hodin.

Zbrojovka patří k nejsilnějším celkům juniorské soutěže, svědčí o tom i její umístění. Brňané se nachází na druhém místě tabulky Juniorské ligy, mají ale o zápas méně než první Mladá Boleslav, která má na svém kontě o pouhý bod více. Brno má skóre 70:29 a dosavadních 63 bodů získalo za 20 výher, 3 remízy. Jihomoravský celek odcházel ze zápasu pouze čtyřikrát poražen.

Dukla ovšem po posledním zápase, ve kterém zvítězila 4:2, nepojede na jižní Moravu odevzdaně a bude se snažit o bodový zisk. Mužstvo Jaroslava Hynka se nachází na 15.místě v tabulce. Po 28 odehraných zápasech mají junioři na svém kontě 26 bodů a skóre 48:58.

Online přenos ze zápasu můžete sledovat zde.

Poslední zápas Dukly: