• WU9

• 23.03.2015

Nultý dívčí minicup

Tuto sobotu jsme připravili první miniturnaj dívčího fotbalu kategorie U9. K turnaji jsme přizvali celou řadu dívčích týmů, ale z důvodu již jiných plánovaných aktivit nám postupně jednotlivé týmy odmítly účast. Jediný tým, který nám účast potvrdil, a má dívčí fotbal ve svém klubu, byla Slavia Praha. Proto jsme k účasti pozvali špičkově hrající kluky z Aritmy Praha 2008.

I přes veškeré negativní předpovědi počasí se nakonec turnaj v 11 hodin za slunečného počasí úspěšně rozběhl. Trenéři týmů se operativně shodli na systému hry, každý s každým vždy 15 minut, 2 kola. Našim holkám dnes chyběly dvě klíčové hráčky a tak bylo potřeba více zapojit nové dívky a dokonce 3 dívky z týmu U11. Holky byly velmi dobře naladěné a na turnaj se moc těšily. První zápas nám hned ukázal, že na kluky z Aritmy ještě nemáme a také jak zásadní je absence Danči Novákové, která je velkou oporou v poli i v bráně.

Kompletní článek naleznete na stránkách žen: