Můžeme být spokojení, řekl po zápase s Žižkovem Miroslav Podrazký

19. 2. 2012 | Redakce

Můžeme být spokojení, řekl po zápase s Žižkovem Miroslav Podrazký

P R A H A - Hned po závěrečném hvizdu pospíchal do televizního studia, aby přebral cenu pro nejlepšího hráče zápasu Dukla – Žižkov (3:0). Záložník Miroslav Podrazký se velkou měrou podílel na první gólu a druhou branku sám vstřelil. Nádherně se trefil ze standardní situace.

Žižkov byl velkou neznámou, protože v zimní pauze se jeho kádr hodně proměnil. Mohlo to ovlivnit začátek utkání?
Je pravda, že tam došlo k velkým změnám, což nám trenér říkal už na předzápasové přípravě. Nevím, jestli to mohlo ovlivnit začátek, ale je pravda, že jsme do zápasu vstoupili dobře a v podstatě se v prvních dvaceti minutách rozhodlo.

Už v 17. minutě vedla Dukla 3:0. Čím si tak skvělý vstup do utkání vysvětluješ?
Nevím, asi jsme měli dobrý oběd. (směje se)

Z tribuny se mohlo zdát, že ta herní převaha pak trochu upadla. Čím to bylo?
Určitě to nebylo žádné uspokojení. Pořád jsme chtěli hrát aktivně. Ale jedná se o první zápas, teprve se do toho dostáváme. Je skvělé, že jsme dali tři krásné góly, s výsledkem určitě můžeme být spokojení.

S čím jste vstupovali do druhého poločasu?
Chtěli jsme držet míč a být i nadále aktivní, což se bohužel tolik nedařilo. Viktorka trochu zvýšila obrátky a snažila se nám utkání zkomplikovat, ale přesto si myslím, že jsme zápas dohráli v klidu. Opravdu jsme spokojení.

Hodně se před zápasem mluvilo o tom, v jakém stavu bude trávník.
Vyhřívání fungovalo výborně. Na to, jaké bylo v minulých týdnech počasí, bylo hřiště skvěle připravené. Hrálo se na něm moc dobře.

 

Fotogalerie


Partneři klubu