• A-tým

• 17.03.2015

Roman Polom odpovídal na otázky fanoušků

Přinášíme odpovědi hráče A týmu Romana Poloma na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci.

Ahoj Romane, jak se ti u nás v Dukle hraje a s kým se nejvíce bavíš? S pozdravem fanoušek Roman Volf
Dobrý den, na Dukle se mi hraje dobře. Snažíme se produkovat fotbal, na který jsem zvyklý ze Sparty. Nejvíce se bavím s Matějem Hanouskem a Tomášem Přikrylem.

Zdravím, kdo je podle tebe nejlepší současný fotbalista v naší lize a kdo bude letos mistrem Synot ligy? Přeji co nejvíce povedených zápasů v Dukle. Honza
Dobrý den, nejlepší fotbalista je Marek Matějovský. Mistrem bude Sparta. Děkuji.

Zdar. Co jíš nejradši u Carvana? Tomáš a Honza
Kuře s bramborem.

Ahoj Romane, jak se ti líbí v naší Dukle ? V čem vidíš jako největší rozdíl mezi Duklou a Spartou? S kým si nejvíce rozumíš? Držím palce, ať se ti daří. Pires
Ahoj. V Dukle se mi moc líbí. Největší rozdíl vidím v zázemí. Sparta má obrovskou výhodu v TC Strahov. Nejvíce si rozumím s Matějem Hanouskem a Tomášem Přikrylem. Děkuji.

Přál by sis hrát v zahraničí, jestli jo, v jakém týmu. V kolika letech si začal hrát fotbal a kde? Pražák
Jsem obrovským fanouškem Manchesteru United. Fotbal jsem začal hrát v 6 letech v FK Baník Sokolov.

Zdravím Romane, je nějaký zásadní rozdíl v tréninkové metodice mezi Duklou a Spartou a jsi v Dukle spokojen? Přeji vše nejlepší do nové sezony. Pápa
Děkuji moc. V Dukle jsem spokojený. Tréninková metodika v Dukle a na Spartě je velmi podobná.

Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1? Pavel
Formuli 1 jsem dřív sledoval. Bohužel po neustálých změnách pravidel si dnes maximálně přečtu, jak závod skončil. Fandím Ferrari.