PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

A mužstvo se vrátilo ze soustředění v Itálii

6. 2. 2012 | Redakce

A mužstvo se vrátilo ze soustředění v Itálii

P O M E Z I E - Herní soustředění skončilo. A mužstvo Dukly se v neděli večer vrátilo z italské Pomezie.

Svěřenci trenéra Kozla strávili na jihu Evropy deset dní a odehráli tři utkání. Nejprve remizovali s Chieti (1:1) a následně porazili celky Latina (4:1) a Anzio Lavinio (2:0).

Původně měla Dukla zůstat v Pomezii až do 8. února, vzhledem k nepříznivému počasí se ale mužstvo vrátilo dřív. Itálii totiž v těchto dnech sužuje neobvyklá zima, která zasypala všechna hřiště v okolí Říma sněhem. Na takové podmínky není nikdo připraven, proto se odkládají také některé zápasy Serie A.

Všichni hráči se vrátili zdraví a v dalších dnech se budou na jarní část Gambrinus ligy připravovat v domácích podmínkách.