PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

Aldin Čajič: Vítězství nad Atlantas je důležité pro naše sebevědomí

6. 2. 2015 | Redakce

Aldin Čajič: Vítězství nad Atlantas je důležité pro naše sebevědomí

Aldin, stejně jako další naši hráči, už Kypr důvěrně zná, protože sem jezdil i s jeho předešlým klubem FK Teplice. Ač přišel na post polaře, především v přípravě jsme ho mohli vídat hrát i v útoku. Kde mu to více vyhovuje?

Jak bys zhodnotil utkání s Atlantas?
Hlavní je, že jsme odehráli dobré utkaní a vyhráli. Myslím si, že to je důležitý pro naše sebevědomí do zápasu co nás čekají.

Nastoupil jsi na svém klasickém postu polaře, ale v některých utkáních v přípravě si hrál i v útoku, co ti je blíž?
Pro mě to je celkem jedno jestli nastupuju ve středu zálohy, na kraji nebo v útoku, nemám s tím problém. Cítím se dobře na každém z těch postů.

Jak si půl roku po velké přestavbě týmu s klukama rozumíte ať už osobně či na hřišti?
Myslím si, že je tady dobrá parta a i na hřišti se snažíme hrát jako tým. Já osobně si rozumím s každým z hráčů.

Na Kypr jezdí pravidelně i Teplice, odkud jsi k nám přišel, takže tu nejsi poprvé, jak se ti tu líbí?
Je to tady vždy dobrý, soustředění tu trávím už potřetí po sobě. Už to tu docela i znám, takže super, líbí se mi tady moc.

Jaký máte program během dne?
Ráno máme snídani, pak první trénink, po tréninku oběd, odpočinek a pak druhej trénink. Následuje regenerace, večere a pak odpočinek a spát.

Co děláte mimo tréninky?
Většinou jsme na pokoji a hrajeme FIFU. Doufám, že taky budeme mít čas jít do města se podívat.

S kým jsi na pokoji?
S panem Krmenčíkem jsem na pokoji

Byl ses už koupat? Dá se to vůbec?
Ještě jsem nebyl, voda je studená. Ale určitě tam půjdu, na chvíli, až budeme mít čas.