Na Kypr by ze zraněných měli jet Krmenčík s Beauguelem. Štetina už je v pořádku.

26. 1. 2015 | Redakce

Na Kypr by ze zraněných měli jet Krmenčík s Beauguelem. Štetina už je v pořádku.

Poslední přátelské utkání na české půdě čeká Duklu tuto středu v Nymburce. Od 11 hodin zde nastoupí svěřenci Luboše Kozla proti Slovanu Bratislava. Zde se bude naposledy rozhodovat o tom, kdo poletí na desetidenní kyperské soustředění, ale jak říká sám trenér: „Pokud nevezmeme někoho ze zraněných, zužovat kádr moc nebudeme.“

Ve středečním utkání s Viktorkou Žižkov ani v sobotním utkání s Táborskem nenastoupil slovenský stoper Lukáš Štetina. „Lukáš si odnesl z utkání se Žilinou otřes mozku. Měl nařízený týden klidu. Dnes se zapojil do tréninku, ale do utkání s Bratislavou spíš nezasáhne, protože ještě nějakou chvíli se musí vyvarovat ostřejším soubojům, hlavičkám a podobně. Doufám, že na soustředění bude stoprocentně připravený,“ uvedl k absenci Lukáše Štetiny Luboš Kozel.

Po utkání se Slovanem se bude kádr zužovat, ale z důvodů momentální marodky nikterak razantně. „Naše situace se stále nezměnila, ti co byli zranění, jsou zranění stále. Trénuje nás zhruba 20. Pokud nikoho ze zraněných nevezmeme, nemáme co zužovat,“ vysvětluje Kozel.

Nicméně oba zranění útočníci by jet měli. „Šanci na to se zapojit v průběhu soustředění má Krmenčík a Beauguel, takže tihle dva pojedou určitě, ale další spíš ne. Jet by mělo maximálně 22 hráčů + 3 brankáři,“ uvedl. 

Fotogalerie


Partneři klubu