• A-tým

• 13.01.2015

Na testy přichází devětadvacetiletý útočník</br> L´Imam Seydi

Do Dukly přijel na několikadenní testy útočník z prvoligového maďarského týmu Debrecini VSC, L´Imam Seydi. "Na testech bude v našem klubu do neděle 18. ledna," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.

L´Imam Seydi, který pochází z francouzského ostrova Martinique, se narodil 31. srpna 1985. Své fotbalové začátky prožil v klubu FC Mendében. V jednadvaceti letech strávil jeden a půl roku v akademii AC Milán. Dále prošel kluby jako FC Bahrein (Bahrajn), FC Riba Roja (Španělsko), AS Gabés (Tunisko) a Diógyöri VTK (Maďarsko), kde naskočil celkem do 60 utkání a vstřelil 13 branek. V září roku 2013 podepsal dvouletý kontrakt v dalším maďarském prvoligovém klubu Debrecini VSC, kde naskočil celkem do 31 utkání a vstřelil 6 branek.

Zítra by se měl L´Imam objevit v utkání Tipsport ligy proti Vlašimi od 12 hodin na Vyšehradě.