PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Děti z Dolních Počernic navrhovaly jméno maskota Dukly

13. 12. 2014 | Redakce

Děti z Dolních Počernic navrhovaly jméno maskota Dukly

V pátek 12. prosince navštívil duklácký medvědí maskot děti z dětského domova v Dolních Počernicích. Účel návštěvy byl jasný – návrh jmen, jak by se dosud bezejmenný maskot mohl jmenovat.

Každý, kdo se pohybuje okolo fotbalové Dukly ví, že její maskot je medvěd, který je dokonce i ve znaku oficiálního fanklubu. Ovšem jak zní jeho jméno? Bohužel zatím anonymně a právě s tímto problémem Dukle pomohly děti z Dětského domova v Dolních Počernicích, které nakonec vytvořily několik návrhů. 

S vymýšlením svého jména dětem pomohl samotný medvěd, který je za kreativní práci odměnil sladkostmi, jako správný fotbalový maskot míčem a dalšími drobnostmi od Dukly. Výsledkem setkání bylo několik skvělých návrhů, ze kterých byly vybrány tři, jenž postoupily do samotného finále.

Ale ani fanoušci klubu nepřijdou zkrátka, budou mít totiž zásadní vliv na konečný výběr jména maskota. Od dnešního dne mohou hlasovat na webových stránkách klubu  a vybrat to jméno, které chtějí, aby nosil jejich oblíbený medvěd. Hlasování bude trvat do 31. ledna 2015.

Tak bude to Duklák? Julisák? Nebo snad  Duklan? Hlasuje se na domovské stránce oficiálního webu Dukly.

Zobrazit fotogalerii

 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 17:00
FK Viktoria Žižkov
FK Dukla Praha