• U9

• 07.12.2014

Přátelské utkání s Viktorií Žižkov U9

V nedeľu sme bol na programe prípravný zápas proti Viktorke Žižkov. Chlapcov sme rozdelili do skupín po ôsmych. Prvá skupina porazila Viktoriu 16:11 a druhá skupina uspela tiež a to výsledkovej podobe 15:3.

V oboch zápasoch padalo celkom dosť gólov čo znamená, že z našej strany to bol kvalitné ofenzívne predstavenie. Čo sa týka obrany, objavovali sa tam nedostatky, hlavne čo sa týka preberania hráčov. V istých momentoch zápasu sme chlapcom vytýkali, že hrajú bez dôrazu a nechávajú hráčom Žižkova veľa voľného priestoru. Pozitívne ale bolo, že po tom, ako sme im to povedali, začali sa aj snažiť a bolo to vidieť na hre. Súpera sme prestrieľali, vytvárali sme si neustále kvalitné šance, ktoré nie vždy boli aj kvalitne zakončené. Keby sme boli efektívnejší mohol výsledok vyzerať ešte pozitívnejšie v náš prospech. Každopádne bolo vidieť nadšenie na tvárach našich zverencov po zápase  a to je to najpodstatnejšie.