• Juniorka

• 30.11.2014

Junioři zavítají na hřiště Hradce Králové

Juniorka nastoupí ke svému dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát proti Hradci Králové. Zápas se odehraje v pondělí 1. prosince od 13,00 hodin.

Ve 20. kole sehrál Hradec smolné utkání proti týmu Brna, na půdě lídra tabulky prohráli východočeši 4:0. Poločas zápasu byl remízový, ale Zbrojovka ve druhé půli zabrala a vstřelila čtyři branky.

Dukla v minulém kole remizovala v derby s Bohemians 0:0. Svěřenci trenéra Hynka ale budou jistě chtít zakončit sezonu vítězně. Podaří se jim to?

Poslední utkání soupeře:
FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové 4:0 (0:0)
Branky: 55. a 55. Brigant, 74. Hanuš, 87. Fojtík. Rozhodčí: Vlček – Fišer, Pochylý. ŽK: Chleboun, Vobejda, Týfa (HKR).
FC Zbrojovka Brno: Halouska – Bednář, Hanuš, Sedlo, Černý – Brigant (79. Boček), Sedlák, Krška (65. Babička), Duda (73. Pazourek) – Přichystal, Slančík (75. Fojtík).
FC Hradec Králové: Kuciak – Chleboun, Drozd D., Heger (68. Vyšehrad), Kopřiva (73. Vágner), Hable, Zorvan, Drozd P., Vobejda (60. Hlavsa), Pago (27. Týfa), Kratochvíl.

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 2:4 (0:2)
Branky: 86. a 88. Gajecký - 11. Sixta, 30. Doležal, 51. Jukl (pen.), 65. Soukup. ŽK: 25. Kulikov. Rozhodčí: Lerch – Wilczek, Šmakal.
FK Dukla Praha: Štěpánek – Kulikov, Hrazdíra Štěpán, Troníček, Preisler – Brejcha, Vrkoč (76.Jacques) – Vopat, Bartůněk (56. Farkaš), Mazlouf (46.Bezpalec) – Gajecký
FC Hradec Králové: Zavřel – Kratochvíl, Zezula, Soukup, Doležal (67.Langr) - Kopřiva (74. Vágner), Vobejda, Krčál, Sixta (56. Drozd) - Jukl, Bláha