FANSHOP

Výsledky žákovských týmů z víkendu 15. - 16. listopadu 2015

18. 11. 2014 | Redakce

Výsledky žákovských týmů z víkendu 15. - 16. listopadu 2015

Předposlední kolo nejvyšší žákovské soutěže odehráli starší žáci na půdě Příbrami a ač byla v obou případech důstojným soupeřem, v obou případech zápasy skončily výsledkově lépe pro domácí. Rezerva starších žáků se rozloučila s podzimem vítězstvím nad Újezdem.

1.FK Příbram U15 - FK Dukla Praha U15 2:0 (2:0)

FK Dukla Praha: Nosek, Ferreira (45. Bohdan), Pelc, Vácha, Rattay, Drozd (45. Maršál), Novák, Švihálek (50. Rogers), Trávníček (35. Kadlec), Tvrdík (35. Štěpánek), Popovič (35. Jůza).

Pavel Papež: "K předposlednímu utkání žákovské ligy v tomto roce jsme zajížděli do Příbrami, kde jsme změřili své síly s místními chlapci. Utkání začalo ve vysokém tempu, protože kluci z Příbrami byli aktivní od první minuty a jejich aktivita nebyla vždy včas zastavena, a proto mohli ohrozit naši branku. A když se do nějaké slibné příležitosti dostali, tak tým podržel svými zákroky Jáchym. Bohužel v deváté minutě nás kluci z Příbrami potrestali ze standardní situace, kdy jsme měli špatné postavení u jednoho z útočících hráčů, který tak mohl pohodlně vstřelit gól do naší branky. Dukelští kluci si ovšem také vypracovali několik slibných příležitostí, ale nedokázali je přetavit v branku. Když se do gólové situace dostaneme, musíme jí řešit přímým tahem na branku a nečekat na soupeře a poté s ním podstoupit souboj 1 : 1. A jak to tak bývá, fotbalové pravidlo nedáš, dostaneš, se opět potvrdilo. Obdrželi jsme druhý gól, kterému nejdříve předcházelo pozdní navázání soupeře a potom špatné obranné postavení, kdy náš bránící hráč stál čelem k brance a srazil si tak centrovaný míč do vlastní sítě. Ke konci poločasu podstoupil Kuba Vácha běžecký souboj s domácím útočníkem, po kterém bohužel viděl červenou kartu. Do druhé půle jsme tedy nastupovali v 10 hráčích. To ovšem na hřišti nebylo znát, protože celý druhý poločas jsme byli lepším týmem a kluky z Příbrami jsme začali kombinačně přehrávat. Naši kluci se ještě více semkli a táhli za jeden provaz. Vytvořili si několik výborných příležitostí, které volali po gólu, ale kluci by potřebovali větší klid v zakončení, který tam nebyl. I přesto za druhý poločas zaslouží velké uznání, kdy bojovali o výsledek až do úplného konce."
Honza Maršál: "K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a po celou dobu jsme pomýšleli na vítězství. Bohužel jsme góly soupeři darovali a své šance jsme nedokázali zužitkovat."
Marek Kadlec: "Druhá půlka byla přece jenom pro Duklu lepší, nastoupili nové síly a i přes červenou kartu jsme měli převahu na své straně. Avšak v zakončení jsme se neprosadili, i když příležitosti jsme k tomu měli."

1.FK Příbram U14 - FK Dukla Praha U14 1:0 (0:0)

FK Dukla Praha: Šerák - Novichikchin (36. Janků), Urban, Vožický, Stanislav - Dostál, Novák, Havlíček (36. Mentberger) - Linhart (51. Matoušek), Jarovský, Kozel (51. Holoubek).

Tomáš Večeřa: "Do zápasu jsme vstoupili stejně kvalitně jako soupeř. Oba celky si vytvářely dost šancí ke vstřelení gólu. To se v druhé polovině zápasu ovšem povedlo jen domácím. Po špatném zpracování v polovině hřiště se soupeř dostal průnikovou přihrávkou za naši obranu a rychlý útočník překonal Šerryho. I my jsme měli dost šancí ke vstřelení gólu, ale neproměnili jsme je. Dvě největší šance jsme měli v prvním poločase, kde se po Dostyho průnikové přihrávce dostal Kozlik za obranou čtveřici Příbramským a šel sám na brankáře, neproměnil. U další šance byl znovu Kozlik, který po zasekávačce nahrál Linhimu, který se sám ocitl před bránou, ale upadl. V zápase bylo hodně nepřesností, hlavně z naší strany, ale i u soupeře. Naše slabiny byly hlavně přihrávky a dostupování hráčů. Díky tomu se soupeř dostal k naší bráně, kde většinou podržel Šerry. Dále bych chtěl vyzdvihnout obranou práci Vóži, který s Urbym dobře držel obranu pohromadě.
Tento zápas byl velmi zajímavý z pohledu diváka, hráče, či trenéra."

Újezd na Lesy - FK Dukla Praha SZ "C" 2:7 (0:5)

Branky: 1., 14. a 32. Rogers, 11. a 16. Alimgadžijev, 63. Hampapa, 68. Matoušek.
FK Dukla Praha: Hampapa, Basl, Žurek, Janda, Bohdan, Novikichkin, Doležal, Peake, Soukup, Švarc, Rogers, Hamborský, Alimgadžijev, Matoušek, Houha.

Pavel Sedláček: "K poslednímu podzimnímu utkání přeboru nastoupilo naše „Céčko“ proti týmu Újezdu nad lesy. Kluci hráli kombinačně po zemi a dokázali jsme se prosazovat i střelecky. Velmi dobře zahrál Denis Rogers, který sám tři branky vstřelil a na další dvě přihrál, ale i ostatní kluci předvedli solidní výkon. Jen škoda spousty nepovedených náběhů za obranu, kdy akce skončily ofsajdem. Správný "timing" náběhu a jeho způsob pro nás zůstává tématem do další tréninkové práce. Újezdští kluci zaslouží také pochvalu, utkání nevzdali a ve druhé půli nám dokázali vstřelit dvě branky. Děkujeme všem divákům z řad rodičů, kteří nás přišli podpořit a těšíme se na další přeborové utkání, které nás budou čekat v jarní části soutěže."
 

Fotogalerie


Partneři klubu