FANSHOP

Mladší dorost se rozloučil s podzimní částí sezony v Teplicích

10. 11. 2014 | Redakce

Mladší dorost se rozloučil s podzimní částí sezony v Teplicích

Hráči kategorie U17 a U16 o víkendu poměřili síly s týmy Teplic. Obě utkání neskončila pro naše družstva výsledkově příznivě, dorostenci z U17 prohráli 1:3, z U16 0:3.

FK Teplice U17 - FK Dukla Praha U17 3:1 (1:1)

Branka: Greš z PK.
FK Dukla Praha: Czehowsky - Joun (41. Bažo), Koubek, Barták, Lohojda - Král, Vácha, Masopust - Jardeky (55. Šmalcl), Greš, Douděra.

Jan Skoupil: "Poslední utkání podzimní mistrovské části jsme odehráli v Teplicích. Soupeř chytl v závěru slušnou formu a jeho výkonnost neodpovídá postavení v tabulce. Úvod utkání byl oboustranně opatrný. Po chvíli přece jen domácí začali být nebezpečnější především díky lepšímu pohybu a rychlejšímu řešení situací. Nás provázela nepřesnost v kombinaci a míče jsme předržovali. V polovině poločasu se domácím podařilo potrestat už několikáté zaváhání naší defenzivy. Srovnání z naší strany přišlo po pokutovém kopu a vyloučení teplického brankáře. S početní přesilou jsme si v celém zbytku utkání neporadili. Domácí čekali v bloku na naše chyby a chodili do brejků. Dva z mnoha dokázali využít a jen skvělý výkon Czehowského nás uchránil od většího přídělu branek. Vypracovali jsme si dvě zakončení na branku soupeře. Tímto pro nás skončil podzim v elitní lize. Před námi je dlouhá zima, ve které budeme tvrdě pracovat."

FK Teplice U16 - FK Dukla Praha U16 3:0 (3:0)

FK Dukla Praha: Šťovíček – Hamborský, Kysela, Šmalcl, Mašek – Bělíček, Kott, Palivec (41. Lukeš) – Bažo (54. Minařík), Janko, Kubů.

Tomáš Kulvajt: "Na šance první poločas 5:5, druhý 5:4 pro Duklu – na branky však jednoznačně 3:0 pro Teplice. V oboustranně otevřeném zápase ukázaly Teplice větší kvalitu v koncovce a z tohoto pohledu zaslouženě vyhrály. Mě však těší předvedený výkon ve druhém poločase, kde jsme ukázali velkou herní kvalitu i my a druhý tým tabulky v sestavě se třemi reprezentanty jsme dokázali předčít. Z tohoto pohledu proto musíme být spokojeni. Zápas nám ukázal, že jsme na správné cestě.
 

Fotogalerie


Partneři klubu