• A-tým

• 13.01.2012

Opět v Berouně. Tentokrát hrajeme se Sezimovým Ústím

P R A H A - Tipsport liga pokračuje v rychlém tempu. Dukla v sobotu nastoupí už ke svému třetímu zápasu, ve kterém se v Berouně střetne se Sezimovým Ustím.

Také Jihočeši už nastoupili ve skupině B ke dvěma zápasům. V tom prvním porazili Sokolov, když utkání rozhodl jedinou brankou v 89. minutě Kafka. Ve druhém duelu Sezimovo Ústí podlehlo mistrovské Plzni 0:3. Pro Viktorii to byla turnajová premiéra, v níž se trefili Limberský, Hora a Ďuriš.

„V prvním poločase jsme měli jednu podařenou akci Jasanského, kdy jsme vystihli chybnou rozehrávku soupeře, ale nedotáhli jsme náš protiútok do konce. Kopali jsme také standardku, kterou jsme tečovali na přední tyči. Ve druhé půli jsme měli více náznaků útočných akcí, zajímavou střelu měl Nešický. Utkání bylo pro nás poučením. Budeme pracovat dál,“ uvedl pro klubový web Luboš Zákostelský, trenér Sezimova Ústí.

Utkání Dukla – Sezimovo Ústí začíná ve 13 hodin. Už v 10.30 hodin startuje duel Plzeň – Vlašim.