PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

V Souboji plejerů se představí Filip Rada!

31. 10. 2014 | Redakce, Synot liga

V Souboji plejerů se představí Filip Rada!

Byl to tvrdý boj o každý hlas. Fanoušci SYNOT ligy od pondělního rána hlasovali pro elitní tým fotbalistů, kteří se proti sobě postaví v akci nazvané Souboj plejerů, tedy dovednostních soutěžích. Mezi tři brankaře byl zvolen Filip Rada.

„Téměř ve všech kategoriích se mezi hráči odehrála tuhá bitva. Fanoušci svými hlasy měnili výsledky hlasování téměř každou hodinu. Počet přes deset tisíc hlasujících je pro nás velkým překvapením a věřím, že hráči jejich důvěru přetaví v kvalitní podívanou,“ řekl Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Dvanáctého listopadu se nedaleko Prahy utká ve vzájemných soubojích finálový tým. Za dohledu kamer se hráči poměří v přesnosti střelby, tvrdosti střely, slalomu s míčem a v přímých kopech, kde se proti sobě postaví brankáři.

A jaká jména fanoušci SYNOT ligy nominovali?

V tvrdosti střely se utká trojice bombarďáků Admir Ljevakovič z Teplic, Jiří Fleišman z Liberce a Martin Juhar ze Slavie. Náhradníkem a tedy čtvrtým v pořadí je sparťan Manuel Pamič.

V druhé disciplíně, jež se zaměřuje na přesnost střelby, se poměří Pavel Zavadil z Brna, Davor Kukec z Baníku a Jose Antonio Romera z Jablonce. Náhradníkem je pak Václav Koloušek z Jihlavy.

Velmi napínavý bude jistě souboj „hračičků“ ve slalomu s míčem. Jaká je finálová trojka? Tiémoko Konaté ze Sparty, Egon Vůch z Teplic a Lukáš Masopust z Jihlavy. Jako náhrada vyčkává David Pavelka z Liberce.

Poslední disciplína Souboje plejerů se bude věnovat gólmanům. Ti se předvedou v chytání přímých volných kopů. O první příčku zabojují Milan Švenger z Bohemky, Milan Heča ze Slovácka a Filip Rada z Dukly. Na „lavičce“ bude Marek Štěch ze Sparty.

 

Fotogalerie


Partneři klubu