PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Nominujte hráče Dukly do Souboje Plejerů!

29. 10. 2014 | Redakce

Nominujte hráče Dukly do Souboje Plejerů!

Během utkání bojují za body pro svůj tým, tentokráte se postaví tváří v tvář svým protivníkům sami za sebe. Tvrdost a přesnost střely, rychlostní slalom či zneškodňování přímých kopů. To jsou disciplíny, ve kterých by se měli utkat ti nejlepší hráči ze SYNOT ligy.

Složení elitního týmu máte ve svých rukou právě VY! Od úterý 27. října můžete hlasovat pro hráče, jež nominovaly samy kluby. Za Duklu to jsou Jean-David Beauguel, Tomáš Berger, Filip Rada a Lukáš Štetina. O jejich konečné nominaci rozhodnete na webu synotliga.cz.

„Díky velkému ohlasu na měření kvalit a šikovnosti současné hráčské generace a té z doby minulé, které jsme realizovali na jaře pod názvem Souboj generací, jsme se rozhodli, že každý rok přineseme fanouškům atraktivní podívanou. To by měl Souboj plejerů splňovat a já sám se těším, kdo vzejde z této bitvy jako vítěz,“ řekl Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Ano. Na jaře mohli příznivci SYNOT ligy sledovat měření sil mezi Vízkem, Váchou, Němce, Harbou a dalšími hráči. Ve velmi těsném rozdílu zvítězila mladá generace. Ovšem tentokráte už půjde o bitvu největších ligových hvězd, které vyberou sami fanoušci.

V jakých disciplínách se bude soutěžit? Přesnost střelby. Tedy deset kopů na břevno branky. Tvrdost střely. Speciální radar změří projektily vybraných hráčů. Slalom s míčem. Kličkování mezi kužely na čas. A přímé kopy. Brankáři tváří v tvář střelcům.

„Během tohoto týdne mohou fanoušci na oficiálním webu SYNOT ligy hlasovat pro nominované hráče. Každý z šestnácti klubů vyslal do každé disciplíny jednoho zástupce. Samotné nás zajímá, kdo se ve velkém finále nakonec utká,“ prozradil Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.


 

Fotogalerie


Partneři klubu