• A-tým

• 10.01.2012

Druhým soupeřem v Tipsport lize bude Sokolov

P R A H A - Ve středu dopoledne nastoupí Dukla ke svému druhému utkání v Tipsport lize. Na hřišti v Berouně se střetne se Sokolovem.

Dukle se vstup do zimní soutěže vydařil. V sobotu porazila v úvodním duelu skupiny B druholigovou Vlašim 2:0. Trefili se Markovič a Pázler. Jen o chvíli později začal na umělém trávníku v Berouně další duel - Sokolov se střetl se Sezimovým Ústím a podlehl 0:1. O výhře Jihočechů rozhodl v 89. minutě Kafka.

„Nechtěl bych někoho vyzdvihovat nebo naopak kritizovat. Na to je ještě brzo. Je potřeba ještě počkat na další tréninky a zápasy. Celkovou úroveň zápasu zkresluje velký počet střídání. Bylo to typické přípravné utkání, nikdo se nezranil a zápas splnil svůj účel,“ řekl pak pro klubový web Vítězslav Hejret, sportovní manažer Baníku Sokolov.

Utkání Dukla Praha – Baník Sokolov začíná ve středu v 11 hodin.