FANSHOP

Mladší dorost přivítal o víkendu Hr. Králové

20. 10. 2014 | Redakce

Mladší dorost přivítal o víkendu Hr. Králové

Dvojutkání Dukly s Hradcem Králové neskončilo pro týmy mladšího dorostu příznivě. Po vítězném tažení z minulého kola prohrála sedmnáctka 1:5, šestnáctka 0:1.

FK Dukla Praha U17 - FC Hradec Králové U17 1:5 (0:3)

Branky: Greš.
FK Dukla Praha: Czehowsky (41. Řepa) - Douděra, Barták (55. Vyleta), Koubek, Vácha (41. Šimek) - Kocourek (41. Šimek), Tkachenko, Vlček - Lohojda, Šíma, Greš.

Jan Skoupil: "Z pohledu výsledku jednoznačné utkání, ale minimálně první poločas byl vyrovnanou partií, kdy jsme měli na kopačkách 3-4 góly. Stejně tak i soupeř, který nám dal jako již tradičně lekci z produktivity a do kabin se šlo za stavu 0:3. Druhý poločas se prakticky dohrával. Nenašli jsme morální síly zabrat a zkusit o výsledek zabojovat. Po utkání jsme se s trenérem hostí shodli, že výsledek je příliš krutý a Hradec byl extrémně produktivní. Z mého hlediska rozhodily individuální dovednosti v klíčových situacích a ochota vzít na sebe zodpovědnost v prostorech, které rozhodují - v pokutovém území."

FK Dukla Praha U16 - FC Hradec Králové U16 0:1 (0:1)

FK Dukla Praha: Šťovíček – Lukeš, Kysela, Mašek, Bell (55. Hamborský) – Bělíček, Kott (55. Palivec), Kubů (41. Sejkora) – Šolaja, Janko, Bažo.

Jediná branka utkání padla v 18. minutě střelou na zadní tyči po přetaženém centru hostů z levé strany. Do té doby byl zápas vyrovnaný, od branky však měli do poločasu navrch hosté. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, další branka již ale nepadla.

Tomáš Kulvajt: "Zlepšený přístup v nasazení byl oproti zápasu se Žižkovem výrazný, na silného soupeře však nestačil. Hosté byli v prvním poločase přesnější v kombinaci a z vypracovaných šancí jednu využili, což se nám za stavu 0:1 při parádně sehraném brejku 3:2 nepodařilo. Tuto šanci na vyrovnání jsme promarnili a ve druhém poločase, kde se hra přelévala, jsme my ani hosté už žádnou další šanci nevyužili."
 

Fotogalerie


Partneři klubu