FANSHOP

Juniorka hraje již v neděli

18. 10. 2014 | Redakce

Juniorka hraje již v neděli

Junioři Dukly zajíždí po vyhraném zápase nad Teplicemi na hřiště Táborska, které v posledním kole podlehlo Zbrojovce Brno. Utkání je na programu od 11 hodin.

Táborsko je v současné době na 19. místě tabulky se skóre 12:56 a ziskem pouhých šest bodů. V posledním kole ale dokázalo Táborsko potrápit favorizovanou Zbrojovku Brno, když moravané vstřelili rozhodující branku až v 69.minutě.

Dukla v posledním kole přerušila půst bez tříbodového zisku, když porazila Teplice 3:0. Proti Táborsku bude chtít mužstvo trenéra Hynka potvrdit svou zlepšující se formu a posunout se v tabulce ze současného 15. místa.

Poslední utkání soupeře:
FC Zbrojovka Brno - FC MAS Táborsko 2:1 (1:1)
Branky: 2. Pazourek, 69. Přichystal – 15. Hadžič. Rozhodčí: Machálek – Pochylý, Vostřejž. ŽK: Černý, Fojtík – Kordina.
FC Zbrojovka Brno: Záleský – Černý, Sedlo, Bednář, Pospíšil, Babička (53. Krška), Pazourek (46. Weber), Duda, Fojtík, Lutonský (46. Štrombach), Přichystal.
FC MAS TáborskoBébr – Hovorka, Přeučil, Ciku (70. Jaroš), Bareš (87. Škarda), Sazma, Hadžič, Chirinciuc, Knotek, Bouška, Kordina.

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - FC MAS Táborsko 0:3 (0:1)
Branky: 34. Mariotti, 83.Stuchlík, 88.Bosnyak. Rozhodčí: Hocek – Rejžek, Šulcová
FK Dukla Praha: Němčanský - Kulikov (86.Bezděk), Begič, Schindler, Preisler - Tetour, Vrkoč (67. Farkaš), Brejcha - Barůněk (86.Matta), Vopat - Toman (67. Gajecký)
FC MAS Táborsko: Winter – Chirinciuc, Vavřina, Neužil, Sazma – Kukučka – Mariotti, Horváth (69. Bíba), Kluzák (52.Bosnyak), Cihlář – Stuchlík (88. Hargesell)

 

Fotogalerie


Partneři klubu