• A-tým

• 03.01.2012

A tým zahájil zimní přípravu

P R A H A - Zimní příprava A týmu Dukly začala již tradičně zátěžovými testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v Praze.

Do přípravy se zapojili také hráči z Juniorky Tomáš Tenkl a Pavel Radoš. Z hostování na jihu Čech v Sezimově Ústí se vrátil Jakub Sklenář a z třetiligových Kunic se připojil záložník Vojtěch Engelmann.

První přípravné utkání odehraje Dukla v rámci Tipsport ligy. Již v sobotu změří v Berouně síly s Vlašimí. Následovat bude Sokolov, Sezimovo Ústí a mistr Viktoria Plzeň.

Kompletní los Tipsport ligy 2012 naleznete zde.

28. ledna odcestuje Dukla do Itálie, kde absolvuje herní soustředění, během něhož nastoupí ke třem zápasům. Soupeři budou ještě upřesněni.

Plán zimní přípravy 2012

• 3. ledna: Zahájení přípravy - Zátěžové testy na FTVS
  • 7. ledna, 10.30 hodin: FK Dukla - Graffin Vlašim (Tipsport liga, Beroun)
  • 11. ledna, 11 hodin: FK Dukla - Baník Sokolov (Tipsport liga, Beroun)