• A-tým

• 11.09.2014

Na soustředění reprezentace do 21 let se gólově prosadil Michael Krmenčík

Celých deset dní strávil Michael Krmenčík s Matějem Hanouskem na soustředění v Rakousku. Zde se hrály hned dva zápasy, s druholigovým rakouským celkem FC Liefering a třetiligovým německým týmem SpVgg Unterhaching.

První utkání zvládla lvíčata na výbornou. S týmem, který vede druhou nejvyšší rakouskou ligu a je zároveň rezervou FC Red bull Salcburk, zvítězila 2:0. Právě autorem druhého gólu byl hráč Dukly Michael Krmenčík, který běžel sám na brankáře a trefil k tyči.

Hodnocení Michaela Krmenčíka po utkání s FC Liefering.

FC Liefering - ČR "21" 0:2 (0:1)

Góly: 44. Čermák, 78. Krmenčík.
Sestava ČR: Pavlenka (46. Hrubeš) - Holeš, Kalas, Jugas, Hybš - Jánoš (57. Malík), Plšek (46. Houska) - Mareš (57. Coufal), Čermák, Sýkora (57. Frýdek) - Krmenčík. Trenér: Jakub Dovalil.
Sestava FC Liefering: Höfler (46. Cordona) – Schmitz (46. Ingolitch), Caleta-Car (46. Wiesinger), Adjei, Joppich (46. Haas) – Atanga, Brandner (46. Resner), Savic – Prevljak (10. Pires Felipe, 57. Raischl), Quaschner (46. Hödl), Lucas Henrique (57. Filip). Trenér: Peter Ziedler.

Do druhého utkání proti německému SpVgg Unterhaching už naskočili oba naši hráči. Matěj Hanousek odehrál celý zápas, Michael Krmenčík naskočil v průběhu druhého poločasu. Utkání dovedl reprezentační výběr do 21 let k remízovému stavu 3:3.

SpVgg Unterhaching - ČR 21 3:3 (2:2)

Góly: 23. Haas, 26. Ollert, 80. Bichler - 13. Hadaščok, 30. Hybš z pen., 47. Houska z pen..
Sestava ČR: Hrubeš (46. Pavlenka) - Kalas, Brabec, Baránek, Hanousek - Coufal, Houska, Malík (63. Jánoš), Hybš (46. Čermák) - Plšek (63. Krmenčík), Hadaščok. Trenér Dovalil.
Sestava SpVgg Unterhaching: Marinovic - Welzmüller, Koch, Babbel - Kranitz, Götze - Bauer, Haas, Bichler - Bigalke, Ollert.

Více se o soustředění reprezentace do 21 let dočtete na stránkách Fotbal.cz