• A-tým

• 10.09.2014

Informace k sobotnímu utkání s Bohemians

Vouchery na podepsaný plakát, předprodej či možnost zakoupení vstupenek na premiéru filmu Hrdý na svůj klub - přečtěte si organizační informace k pátečnímu utkání.

• Předprodej na Bohemians: V den utkání bude otevřena jedna z hlavních pokladen od 14 hodin, brány stadionu Juliska se otevřou od 15:30.
  • Vouchery na podepsaný plakát: Ve fanshopu vedle hlavní tribuny si budou moci permanentkáři vyzvednout (výměnou za voucher k permanentce) podepsaný plakát "A" týmu
  • Předprodej vstupenek na film Hrdý na svůj klub: Ve fanshopu si také budou moci zájemci zakoupit vstupenku na premiéru filmu o Dukle, která se koná ve čtvrtek 18. září od 19:30.
  • Zápasový bulletin: I při sobotním derby platí, že pokud si koupíte na pokladnách nebo ve fanshopu zápasový bulletin za 20 Kč, máte možnost vyhrát zajímavé ceny - vstupenky na premiéru filmu o Dukle, ceny od společnosti Adidas či hlavní cenu, třídenní zájezd do Alp.