• Juniorka

• 24.08.2014

Juniorku čeká další derby

Juniorka hrající ve velmi dobré formě zavítá do areálu Na Chvalech v Horních Počernicích, kde hraje svá domácí utkání Slavia Praha. Zápas dvou pražských celků začíná v 17 hodin.

Slávističtí junioři napodobují své starší kolegy z "A" mužstva a v Juniorské lize se prezentují velice dobrými výsledky. Po pěti odehraných kolech jsou "sešívání" na druhém místě tabulky se 13 body za čtyři výhry a jednu remízu.

Ale ani vrstevníci z Julisky si nevedou vůbec špatně, důkazem je čtvrté místo, 10 bodů a zejména výborný výkon v posledním utkání proti Viktorii Plzeň. Po tomto zápase byl kapitán juniorů Ladislav Vopat dokonce zvolen Hráčem kola Juniorské ligy! V Horních Počernicích se tedy máme na co těšit.

Na utkání slávistické juniorky je jednotné vstupné 40 Kč.
Poslední utkání soupeře:
SK Slavia Praha - SK Dynamo Č. Budějovice 4:1 (3:1)
Branky: 13. a 55. Diop, 22. Zámečník, 44. Souček – 16. Pasecký. Rozhodčí: Zadinová – Kožár, Štrincl. ŽK: Křiváček, Held J.
SK Slavia Praha: Soukup – Bejbl, Souček, Pelikán, Dostál (61. Möglich) – Zámečník (68. Hurka), Hrubý, Salašovič (46. Brož), Mysliveček (61. Batka), Zdichynec (46. Vitarigov) – Diop.
SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Jenne, Křiváček, Podráský, Tušer (65. Pěna) – Krejčí (61. Otepka), Held M., Čadek, Held J., Horák – Pasecký (75. Bednář).

Poslední vzájemné utkání:
SK Slavia Praha - FK Dukla Praha 1:1 (0:1)
Branky: 75. Zámečník – 26. Tetour. Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Šmakal. ŽK: Verner, Zámečník – Begič, Bartůněk, Brejcha. Diváci: 200.
SK Slavia Praha: Rakovan – Bejbl (46. Zámečník), Verner, Kolařík, Čonka, Peterka, Salašovič (46. Liška), Čepelák, Šimeček, Vondráček, Prošek (67. Smolák).
FK Dukla Praha: Štěpánek – Kulikov, Begič, Schindler, Ilko - Brejcha, Vrkoč (62. Bezpalec), Bartůněk (88. Mazlouf) - Tetour, Vopat - Gajecký (76. Toman).