• Juniorka

• 03.08.2014

Juniorka odehraje první derby

Souboj týmů, které mají po první kole co napravovat. I tak by se dal nazvat následující zápas juniorky proti Bohemians, který se odehraje v pondělí od 13 hodin v Uhříněvsi.

Juniorka Dukly odehrála první zápas Juniorské ligy na Julisce proti Slovácku. Jihomoravský celek, který byl doplněn o několik hráčů "A" týmu, nakonec zvítězil 3:0.

Klokani z Vršovic hráli v Jablonci, odkud si odvezli totožný výsledek jako Dukla. Tudíž ve druhém kole budou mít vršovičtí motivaci tento výsledek napravit, stejně tak i náš tým. Online přenos ze zápasu můžete sledovat zde.

Poslední zápas soupeře:
FK Baumit Jablonec - Bohemians Praha 1905 3:0 (3:0)
Branky: 3. a 19. (pen.) Skwarczek, 23. Kovář. Rozhodčí: Pechanec - Kříž, Martínek. ŽK: Tichý – Dočekal, Řezníček.
FK Baumit Jablonec: Repáň – Tichý, Kovář (60. Sedláček), Novák (70. Rozkovec), Crnkič (65. Breda) - Štemberk, Drozd, Žemba (80. Kovačevič), Gebert, Kuhn (56. Mihálik), Skwarczek
Bohemians Praha 1905: Švenger (30. Dočekal) – Jelínekc (55. Havel), Žaloudek (65. Koštíř), Bartek (72. Košata), Trnka, Hubínek - Šírl, Artemuk, Ibeagha - Hejno, Malina

Poslední vzájemné utkání:

Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha 2:3 (2:1)
Branky: 22. Havel, 23. Budínský – 24. Toman, 54. Vopat, 60. J. Bartůněk. Rozhodčí: Houdek – Kubr, Musil. ŽK: Klavík, Jeremenko, Žaloudek, T. Šebek – Kulikov, Brejcha. Diváci: 50.
Bohemians Praha 1905: M. Bartůněk – Malina, Hejno, Žaloudek, Trýzna – Budínský (63. Nováček), Havel (46. Kraus), T. Šebek – Hubínek, Klavík (46. N´Dekre), Jeremenko.
FK Dukla Praha: Němčanský – Kulikov, Begič, Preisler, Hrazdíra - Schindler (46. Mazlouf), Brejcha, Vrkoč (46. Tetour) - Bartůněk, Vopat, Toman.