PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Děti z příměstských kempů zavítaly na Julisku!

31. 7. 2014 | Redakce

Děti z příměstských kempů zavítaly na Julisku!

Příměstské kempy pořádá náš klub ve spolupráci s klubem SK Aritma Praha již třetím rokem, to vše s podporou městské části Prahy 6. Patronem obou turnusů je jako každý rok bývalý reprezentant a současný trenér Á týmu Jan Suchopárek, s kterým si dnes děti společně s třemi hráči Á týmu zatrénovaly na Julisce.

"Musím říct, že jsem se dnes při tréninku s kluky i trochu zpotil," přiznává levý bek Matěj Hanousek, který společně s Michalem Jeřábkem a Janem Juroškou zavítal během dopoledne mezi děti. "Hrozně mě to s nimi ale bavilo," přiznává. 

Po tréninku následovala krátká beseda v kabinách prvního týmu. Hlavního slova se ujal patron kempu, Jan Suchopárek, a po úvodu začal kluky zpovídat. Poté se role vyměnily a kluci mohli zpovídat hráče áčka. Nejvíce se všichni zajímali o jejich oblíbený tým. S odpovědí měl největší úspěch stoper Michal Jeřábek, který při vyslovení klubu "Real Madrid" sklidil opravdu hlasitý aplaus. Závěrem celého dopoledne byla autogramiáda. Podepisovalo se všechno, kromě kartiček si kluci odnesli podepsaná trička, kopačky, ale třeba i míče a další. 

Matěj Hanousek při autogramiádě.


Fotogalerii z dnešního, ale i ostatních dnů, najdete na www.kemp.fkdukla.cz.

 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 13:00
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové