• Klub

• 06.08.2014

Benešov, Louňovice. Podívejte se kde všude má Dukla své hráče.

SYNOT liga má za sebou druhé kolo, stejně tak Juniorská liga, přesto jsou jména, která nenalezneme ani na jedné soupisce týmů ve zmíněných soutěžích. Kde všude má Dukla své hráče se dočtete na následujících řádcích.

Dominik Farkaš

• V loňské sezóně nastupoval za naši farmu TJ Kunice. Po jejím zrušení se vrátil do našeho juniorského týmu, s kterým v pondělí zahájil nový soutěžní ročník.

Václav Milec

• Jednadvacetiletý záložník odešel v loňské sezóně na hostování do týmu Horních Měcholup. Nyní se připravuje s týmem třetiligového Vyšehradu, s kterým dolaďuje své angažmá.

Mike Fryčer

• Mike se probojoval v loňské sezóně na soupisku áčka, nicméně do utkání naskakoval stabilně za kunickou farmu. Nyní ho budeme moci vídat ve dresu Benešova, s kterým náš klub uzavřel vzájemnou spolupráci.

Patrik Svoboda

• Patrik, který se v letní přípravě připojil k našemu áčku bude v sezóně 2014/2015 nastupovat za tým Benešova.

Pavel Čapek

• Pavel strávil jarní část sezóny 2013/2014 na hostování ve slovenských Michalovcích. Odkud se v létě vrátil a hrát bude stejně jako Mike Fryčer v Benešově.

Jan Micka

• Stejně jako Pavel Čapek byl na jaře na hostování v Michalovcích. Nyní se připravuje na sezonu v třetiligových Louňovicích, kde kde se dohodl na půlročním hostování.

Marek Štěpánek

• Brankář, který působil v loňské sezóně v kádru farmy momentálně trénuje jako Jan Micka v Louňovicích, s kterými se právě dohodl na půlročním hostování.

Ondřej Kotlík

• Útočník, který nastupoval za farmu Kunic je v současné době zraněný.

Radim Jíra

• Tento dvaadvacetiletý útočník působil v kunické farmě, nyní si hledá angažmá.

Jan Bartůněk a Armin Begič

• Oba hráči, kteří působili v loňské sezoně v Juniorské lize trénují s týmem Uhelných Skladů.

Jan Klár

• Honza Klár, který nastupoval v juniorce, odešel na půlroční hostování do Neratovic, které hrají divizi skupiny B.

Milan Vrkoč

• Devatenáctiletý záložník zamířil z juniorky na půlroční hostování do divize skupiny A do klubu FC Zličín.