PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Generální ředitel Michal Šrámek o valné hromadě FK DUKLA Praha a.s.

29. 7. 2014 | Redakce

Generální ředitel Michal Šrámek o valné hromadě FK DUKLA Praha a.s.

V pondělí 28. července proběhla valná hromada akcionářů našeho klubu, k jejímž zásadním bodům se vyjádřil generální ředitel Dukly Michal Šrámek.

"Hlavními body, jež se projednávaly na valné hromadě za účasti notářky, bylo schválení finančního plánu pro následující sezonu, dále schválení nových stanov s novou právní úpravou. Jedním z dalších bodů valné hromady byla kapitalizace půjček a důležitým bodem této valné hromady bylo navýšení základního kapitálu společnosti o 20 milionů Kč, tedy na 22 milionů Kč," řekl na úvod generální ředitel Dukly a také místopředseda představenstva Ing. Michal Šrámek.

Na valné hromadě se také projednaly a následně schválily personální změny v dozorčí radě. "Byla odvolána členka dozorčí rady Svatava Albrechtová, která byla dnes dozorčí radou schválena jako pátý člen představenstva. Za odvolanou členku dozorčí rady valná hromada zvolila Ing. Helenu Bílkovou. Dnešním dnem tak má dozorčí rada jako svého předsedu Ing. Pavla Pavlátku, místopředsedu Jiřího Blažka a již zmiňovanou novou členku Ing. Helenu Bílkovou," uvedl Michal Šrámek. "Posledním bodem valné hromady bylo započtení pohledávek na splacení emisního kurzu akcií," dodal generální ředitel klubu. 

"Valná hromada byla velice dobře připravená a provázela ji jednotnost všech akcionářů a všichni akceptovali navýšení základního kapitálu společnosti, což je jeden ze zásadních kroků k ozdravení našeho klubu," uvedl závěrem generální ředitel Dukly. 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 13:00
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové