PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch

Generálku sehrajeme proti SpVgg Greuther Fürth

16. 7. 2014 | Redakce

Generálku sehrajeme proti SpVgg Greuther Fürth

Po pondělním utkání s Fortunou Düsseldorf, s kterou naše mužstvo prohrálo těsně 0:1, čeká ve čtvrtek 17. července od 18:30 hodin svěřence Luboše Kozla generální utkání proti druholigovému německému týmu Greuther Fürth.

Rakouské soustředění se blíží ke svému konci. První tým má za sebou remízu se Celticem, těsnou prohru s Fortunou Düsseldorf a nyní ho čeká závěrečný zápas s Fürthem. Poté odcestuje zpátky do Čech, kde začnou přípravy na první ligové utkání proti Baníku Ostrava, které se hraje v pátek 25. července od 20:15 na stadionu Juliska.

Na sestřih utkání proti Fortuně Düsseldorf se můžete podívat zde:
SpVgg Greuther Fürth je druholigový německý klub, který byl založen v roce 1903. V letošním ročníku skončil na 3. místě tabulky a vstoupil do baráže o Bundesligu s Hamburgem, z které vyšel jako poražený, po remízách 0:0 na hřišti Hamburgu a 1:1 na domácí půdě.

Zápas se hraje ve čtvrtek 17. července od 18:30 na stadioně Hofmaninger ve městě Bad Wimsbach.

Odehráno v 17:00
FK Dukla Praha