• A-tým

• 10.07.2014

Dukla stále posiluje. Novým hráčem se stává Jean-David Beauguel

Dnešním dnem klub potvrdil příchod hráče Jeana-Davida Beauguela, který je v týmu na testech od minulého čtvrtka a v utkání s Varnsdorfem vstřelil všechny čtyři branky. Dvaadvacetiletý hrotový útočník podepsal smlouvu na 3 roky.

"Jean-David přichází z první holandské ligy. Věřím, že se stane platnou posilou ofenzivy našeho mužstva," komentuje příchod nové devítky sportovní ředitel Günter Bittengel.

Jean-David Beauguel se narodil 21. března 1992 ve francouzském Niortu. Za svojí hráčskou kariéru prošel kluby jako je francouzský Toulouse FC, tuniský Espérance sportive de Tunis a poslední sezónu působil v nizozemském RKC Waalwijk. Právě za poslední jmenovaný klub odehrál v poslední sezoně 28 utkání a vstřelil 4 branky. V play-off pak naskočil 3 krát a 2 krát se trefil do branky soupeře.