PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Duklu čeká další zápas - v sobotu s Varnsdorfem

2. 7. 2014 | Redakce

Duklu čeká další zápas - v sobotu s Varnsdorfem

Duklu čeká poslední zápas před odjezdem do Rakouska. V sobotu se utkáme s druholigovým Varnsdorfem. Zápas je na programu od 11 hodin na hřišti TJ Lokomotivy Beroun.

Dukla má za sebou již tři přípravná utkání - na turnaji v Čelákovicích jsme hráli s Příbramí, kterou jsme porazili 2:0 a ve finále se Slovanem Bratislava (0:1). Ve středu se Dukla utkala s účastníkem předkola Evropské ligy Slovanem Liberec, které mu jsme podlehli 3:4, kromě třech vstřelených branek jsme si vypracovali ještě několik dalších příležitostí.

FK Varnsdorf je sice druholigové mužstvo, ale v loňské sezoně skončil tento celek na čtvrté příčce FNL. Jistě se tak nebude jednat o pouhého sparing partnera.

Přijďte se podívat na poslední přípravný zápas Dukly na českém území. Začíná se v 11 hodin na hřišti Lokomotivy Beroun (Tyršova 85, 266 80 Beroun).

Odehráno v 17:00
FK Viktoria Žižkov