Z Tournoi International U17 si mladší dorostenci vezou 9. místo!

12. 6. 2014 | Redakce

Z Tournoi International U17 si mladší dorostenci vezou 9. místo!

Třídenní turnaj mají za sebou mladší dorostenci kategorie U16. Na mezinárodním turnaji do sedmnácti let na předměstí Lille skončili na 9. místě. Zítra je čeká další turnajové boje v podobě All Stars Cupu. Přijďte je povzbudit, první utkání se hraje od 15:20 více na www.allstarscup.cz

Výsledky v základní skupině na Tournoi International U17:

FKD U16 - Oran (Alžírsko) 0:1
FKD U16 - US ASCQ II (Francie) 2:0 
Branky: Šimek, Bagou
FKD U16 - Mons (Belgie) 0:0
FKD U16 - Douai (Francie) 0:1
FKD U16 - US ASCQ I (Francie) 0:1


Výsledky ve skupině o 9. - 12. místo:

FKD U16 - Avion (Francie) 0:0 (4:2 PK)
FKD U16 - Oran (Alžírsko) 1:0
Branka: Vlček

Konečné 9. místo, z 12-ti účastníkůJan Skoupil: "Po celý turnaj jsme se potýkali s velmi slabou produktivitou (3 branky za 7 utkání). Hrálo se 2 x 15 minut, ale reálná hrací doba byla 13-14 minut v utkání. S tímto faktorem jsme se nedokázali poprat. V každém utkání jsme si vytvořili 2-3 šance, ale špatným řešením se nám nedařilo dávat góly. Vetšinou pak přišel inkasovaný gól před poločasem a i přes velkou snahu se nám utkání otáčet nedařila. Dalším faktorem, se kterým jsme se nedokázali vyrovnat bylo odlišné vedení zápasů rozhodčími. Od prvního do posledního utkání jsme byli podráždění a snažili jsme se rozhodčí o něčem přesvědčovat, místo 100% koncentrace na utkání.

Naopak velkým pozitivem byla herní stránka našeho výkonu. Ve všech utkáních jsme byli fotbalovější, ale to je často v takovýchto turnajích málo. Za předvedenou hru jsme však byli mnohokrát chváleni.

Věřím, že nově nabyté zkušenosti zúročíme na blížícím se All Star Cupu i když to bude turnaj o úroveň výš, tak se svých chyb poučíme  a budeme konkurenceschopní."


Prohlédnout fotogalerii

 

Fotogalerie


Partneři klubu