• A-tým

• 09.06.2014

Dalším novým jménem v Dukle je Michal Krmenčík

Do letní přípravy se zapojí od 19. června další posila. Novou tváří pro ročník 2014/2015 Synot ligy bude kmenový hráč Viktorie Plzeň, Michal Krmenčík. Kluby dolaďují podmínky ročního hostování.

"Jedná se o talentovaného hráče, který je v kádru reprezentační jednadvacítky. Věříme, že bude v nadcházejícím ligovém ročníku platnou posilou do našich útočných řad," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.

Sokolovský odchovanec Michal Krmenčík je kmenovým hráčem Viktorie od roku 2008, po působení v mládežnických týmech Plzně si vyzkoušel hostování v mateřském Sokolově, v Čáslavi a poslední půlrok poté v Baníku Ostrava. Především v tradičním slezském celku prokázal svůj potenciál, když se jedenácti starty a dvěma brankami podílel na ostravském udržení prvoligové příslušnosti.