• Juniorka

• 01.06.2014

Juniorka se představí v Pardubicích.

Už jen dvě utkání zbývají odehrát naší juniorce v tomto ročníku Juniorské ligy. Tentokrát se mladíci z Dukly představí v Pardubicích.

Pardubické mužstvo se nachází na posledním místě tabulky. Junioři z východních Čech mají na svém kontě po 38 odehraných zápasech 12 bodů za tři výhry, tři remízy a dvaatřicet proher. V posledním zápase zavítali pardubičtí do Jihlavy, kde se se zlou potázali. Prohra 12:1 hovoří za vše.

Bohužel ani Dukle se v posledním kole moc nezadařilo. S dvěma testovanými jihokorejskými hráči a navrátilcem Manziou podlehla juniorka na strahovském stadionu Přátelství Zbrojovce Brno 1:6. Dukla se nachází na 15.místě tabulky.

Utkání FK Pardubice - FK Dukla Praha začíná v pondělí od 17 hodin.

Poslední utkání soupeře:
FC Vysočina Jihlava- FK Pardubice 12:1 (6:0)
Branky: 5., 23., 71. a 78. Duba, 31. a 44. Kelbler, 73. a 76. Fulnek, 25. Levai, 34. Pedro, 84. Soukup (pen.), 88. Urbánek – 74. Hron. Rozhodčí: Ochotnický – Dobrovolný, Reich. ŽK: Demeter, Klusák – Křivka, Čáp, Hron.

FC Vysočina Jihlava:  Soukup – Berky, Pedro, Demeter, Urbánek, Levai (55. Salcin), Duba, Kelbler, Klusák, Fulnek, Tomovič.
FK Pardubice: Kouba – Křivka, Uhlíř, Knotek (39. Panchártek), Krejčí, Portyš, Čáp, Mandutz, Rydval (65. Šlégr), Fidler, Hron.

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - FK Pardubice 3:2 (3:1)
Branky: 20. Kunič (pen.), 29. Milec, 30. Kolmistr – 37. Kakrda, 69. Hodas. ŽK: 42. Pánek. Rozhodčí: Orel – Urban, Šmakal.

FK Dukla Praha: Němčanský – Juroška (C), Begič, Reiter, Preisler – Tetour, Milec – Vopat (57. Toman), Fryčer (69. Brejcha), Kolmistr (74. Bartůněk) – Kunič (89. Ksandr).
FK Pardubice: Ptáček – Mandutz, Řezníček, Štemberk, Čáp - Pánek, Hron, Hodas (84. Jelínek) - Janecký (C), Kakrda, Fidler.